Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JEAN RENÉ BAZAINE
Frankrike 1904-2001
Komposition
Signerad och daterad Bazaine -47. Akvarell på papper, 23 x 30 cm.
535
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här