Joan Miró, Composition sur fond vert

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOAN MIRO
Spanien 1893-1983
Composition sur fond vert
Färglitografi, 1950, signerad och daterad Miró 1950, numrerad 36/300
I. 34,6 x 46,5, S. 44,5 x 54,5 cm
Litteratur: Maeght 1703

575

2017-11-10