Jules Schyl, Porträtt

Jules Schyl, Porträtt
Jules Schyl, Porträtt
Jules Schyl, Porträtt
Jules Schyl, Porträtt
Jules Schyl, Porträtt
Jules Schyl, Porträtt
Jules Schyl, Porträtt
Jules Schyl, Porträtt

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Porträtt
Signerad Schyl. Olja på duk, 48 x 42 cm.

426

2017-11-10