Jules Schyl, Venedig

Jules Schyl, Venedig
Jules Schyl, Venedig
Jules Schyl, Venedig
Jules Schyl, Venedig
Jules Schyl, Venedig
Jules Schyl, Venedig
Jules Schyl, Venedig
Jules Schyl, Venedig

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Venedig
Signerad Schyl samt på baksidan daterad Venezia 1960. Olja på pannå, 33 x 41 cm.

491

2017-11-10