Klubbat för:
100000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
KAREL APPEL
Holland 1921-2006
Komposition
Signerad och daterad Appel -75. Akryl på papper fäst på duk, 68 x 74 cm.
Äktheten bekräftad av Jan Nieuwenhuizen Segaar.
544
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här