Karl Axel Pehrson, Minns min gröna dal

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON
1921-2005
Minns min gröna dal
Signerad och daterad K.A.Pehrson.62. Akryl på duk, 64 x 79 cm.

447

2017-11-10