Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
KARL KVARAN
Island 1924-1989
Konkret komposition
Signerad och daterad Karl Kvaran -58 på passepartout. Gouache på papper, 87 x 67 cm.
536
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här