Karl Kvaran, Konkret komposition

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KARL KVARAN
Island 1924-1989
Konkret komposition
Signerad och daterad Karl Kvaran -58 på passepartout. Gouache på papper, 87 x 67 cm.

536

2017-11-10