Karmstolar, 1 par, Sverige

Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige
Karmstolar, 1 par, Sverige

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Sverige 1940/50-tal, av sportstugetyp, betsad furu, lösa stoppade sits- och ryggkuddar, höjd 69, hela sitsens djup 74 x 72 cm, mindre slitage

PROVENIENS
Prinsessan Sibyllas fritidshus på Ingarö, Stockholms skärgård.

86

2017-11-09