Karmstolar, 1 par, Swedish Modern

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Swedish Modern, 1930/40-tal, furu, stoppad fast ullklädsel, höjd 79 cm, slitage

103

2017-11-09