Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
KONRAD KLAPHECK
Tyskland, född 1935
Komposition
Signerad Klapheck. Blyerts och täckvitt på papper, 21,5 x 16 cm.
PROVENIENS
Gåva från konstnären Ragnar von Holten
531
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här