Konrad Klapheck, Komposition

Konrad Klapheck, Komposition
Konrad Klapheck, Komposition
Konrad Klapheck, Komposition
Konrad Klapheck, Komposition
Konrad Klapheck, Komposition
Konrad Klapheck, Komposition
Konrad Klapheck, Komposition
Konrad Klapheck, Komposition

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

KONRAD KLAPHECK
Tyskland, född 1935
Komposition
Signerad Klapheck. Blyerts och täckvitt på papper, 21,5 x 16 cm.

PROVENIENS
Gåva från konstnären Ragnar von Holten

531

2017-11-10