Kurt Östervig, bord, Jason møbler, Danmark

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

KURT ØSTERVIG, bord, Jason møbler, Danmark 1960-tal, teak, etikettmärkt JASON RINGSTED DANISH APPLIED ART, höjd 44 cm, 175 x 60, skivan med smärre slitage

166

2017-11-09