Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
KURT ØSTERVIG, bord, Jason møbler, Danmark 1960-tal, teak, etikettmärkt JASON RINGSTED DANISH APPLIED ART, höjd 44 cm, 175 x 60, skivan med smärre slitage
166
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här