Léonie Geisendorf, hurts, 1940/50-tal

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

10 000-15 000 SEK

LÉONIE GEISENDORF, hurts, 1940/50-tal, furu, fronten med fyra lådor, arkiv, höjd 70, 77 x 55 cm, skador

PROVENIENS
Léonie Geisendorfs egna arkitektkontor, Engelbrektsgatan, Stockholm.

185

2017-11-09