Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LOWELL NESBITT
USA 1933-1993
Electric Iris
Signerad och daterad L Nesbitt 1980. Gouache på papper, 101 x 75 cm.
552
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här