Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
MADELEINE PYK
född 1934
Vid Slussen i Stockholm
Signerad M Pyk. Olja på duk, 95 x 85 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, auktion 503, Moderna våren 1997, katalognr 192
468
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här