Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MARC CHAGALL
Ryssland/Frankrike 1887-1985
Petit Paysans II
Färglitografi, 1968, på Arches papper. Signerad och numrerad Marc Chagall, 38/50.
I. 33 x 28 cm S. 60,2 x 48 cm.
LITTERATUR: Mourlot 547
566
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här