Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
MARK TOBEY
USA 1890-1976
Komposition
Signerad Tobey. Akvarell och gouache på papper, 21 x 14 cm.
539
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här