Märta Måås-Fjetterström, "Bruna heden", matta

Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Bruna heden ", matta, formgiven 1931, rölakan, signerad AB MMF, 325 x 230 cm, fransarna med mindre slitage

215

2017-11-09