Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Bruna heden ", matta, formgiven 1931, rölakan, signerad AB MMF, 325 x 230 cm, fransarna med mindre slitage
215
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här