Matta, rölakan, 1960-tal

Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal
Matta, rölakan, 1960-tal

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1960-tal, signerad MS KH, 312 x 214 cm

235

2017-11-09