Max Papart, Fly on the city

Max Papart, Fly on the city
Max Papart, Fly on the city
Max Papart, Fly on the city
Max Papart, Fly on the city
Max Papart, Fly on the city
Max Papart, Fly on the city
Max Papart, Fly on the city
Max Papart, Fly on the city

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MAX PAPART
Frankrike 1911-1994
Fly on the city
Signerad Max Papart. Olja på duk, 81 x 65 cm.

551

2017-11-10