Max Walter Svanberg, Figurkomposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Figurkomposition
Signerad och daterad Max Walters -56. Gouache på papper, 33 x 40 cm.

458

2017-11-10