Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Komposition
Signerad och daterad Max Walters -58. Gouache på papper, 45 x 37 cm.
469
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här