Nordiska Kompaniet, nattduksbord, 1 par
Klubbat för:
9500 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, nattduksbord, 1 par, Stockholm 1937, björk, ovansidan med tonat spegelglas, räfflad dekor, bakom dörrarna lådinredning, märkt med metallbricka NK 40910 C 35418, höjd 58, 47 x 58 cm, smärre nagg på glasskivan, smärre slitage
85
2017-11-09