Olle Baertling, Landskap

Olle Baertling, Landskap
Olle Baertling, Landskap
Olle Baertling, Landskap
Olle Baertling, Landskap
Olle Baertling, Landskap
Olle Baertling, Landskap
Olle Baertling, Landskap
Olle Baertling, Landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

OLLE BAERTLING
1911-1981
Landskap
Signerad och daterad Baertling -40. Olja på duk, 65 x 54 cm.

502

2017-11-10