Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
OLLE BAERTLING
1911-1981
Landskap
Signerad och daterad Baertling -40. Olja på duk, 65 x 54 cm.
502
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här