Olle Bonniér, Rymdsnitt

Olle Bonniér, Rymdsnitt
Olle Bonniér, Rymdsnitt
Olle Bonniér, Rymdsnitt
Olle Bonniér, Rymdsnitt
Olle Bonniér, Rymdsnitt
Olle Bonniér, Rymdsnitt

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

OLLE BONNIÉR
1925-2016
Rymdsnitt
Signerad O Bonniér samt signerad och daterad på baksidan1993-95. Olja på duk, 193 x 113 cm.
.
LITTERATUR
Konsttidningen, 5 december 1997, omslagsbild samt artikel på sidorna 10-11

465

2017-11-10