Olle Bonniér, Rymdsnitt
Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
OLLE BONNIÉR
1925-2016
Rymdsnitt
Signerad O Bonniér samt signerad och daterad på baksidan1993-95. Olja på duk, 193 x 113 cm.
.
LITTERATUR
Konsttidningen, 5 december 1997, omslagsbild samt artikel på sidorna 10-11
465
2017-11-10