Otto Schulz, skåp, Boet
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
OTTO SCHULZ, tillskrivet, skåp, Boet, Göteborg 1930/40-tal, valnöt och valnötsrot, dekorativa gångjärn och draghandtag i brons, nedtill tvärslå i järn, tre dörrar, bakomliggande hyllor och lådor i ek, höjd 137, 180 x 49 cm, smärre slitage
83
2017-11-09