Levy Carlssons möbelaffär, soffa, 1940-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LEVY CARLSSONS MÖBELAFFÄR, soffa, 1940-tal, klädd i grönrandigt linnetyg, längd 150, höjd 80 cm, sitsen med smärre slitage, ett ben skadat

82

2017-11-09