Pablo Picasso, efter, L´Arrivée du Chevalier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

22 000-25 000 SEK

PABLO PICASSO, efter
Spanien 1881-1973
L'Arrivée du Chevalier
Färglitografi efter förlaga, 1951, signerad och numrerad Picasso 179/350. I. 46 x 74,3 cm.

580

2017-11-10