Klubbat för:
Osåld
Utropspris
22 000-25 000 SEK
PABLO PICASSO, efter
Spanien 1881-1973
L'Arrivée du Chevalier
Färglitografi efter förlaga, 1951, signerad och numrerad Picasso 179/350. I. 46 x 74,3 cm.
580
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här