Pelle Åberg, Clown

Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown
Pelle Åberg, Clown

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Clown mot röd bakgrund
Signerad Pelle Åberg. Olja på pannå, 33 x 24 cm.

463

2017-11-10