Pelle Åberg, Dam i fåtölj

Pelle Åberg, Dam i fåtölj
Pelle Åberg, Dam i fåtölj
Pelle Åberg, Dam i fåtölj
Pelle Åberg, Dam i fåtölj
Pelle Åberg, Dam i fåtölj
Pelle Åberg, Dam i fåtölj
Pelle Åberg, Dam i fåtölj
Pelle Åberg, Dam i fåtölj

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Dam i fåtölj
Signerad Pelle Åberg. Olja på pannå, 41 x 33 cm.

442

2017-11-10