Pelle Åberg, Flicka med grön hatt

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Flicka med grön hatt
Signerad Pelle Åberg. Olja på pannå, 55 x 46 cm.

401

2017-11-10