Klubbat för:
6000 SEK
Utropspris
7 000-8 000 SEK
JENS HARALD QUISTGAARD, kaffeservis, 3 delar, Hermann Jacobsen, Danmark 1950-tal, även stämplad Brødegaard, rund, hänkel och handtag av valnöt, kaffekannans höjd 18 cm, total vikt 730 g
266
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här