Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
SEVERIN HANSEN, bord, 1 par Haslev Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, hylla i rotting, sargen med låda, höjd 50, 50 x 35 cm, mindre slitage
170
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här