Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
SIGRID HJERTÉN
1885-1948
Porträtt av Isaac Grünewald
Signerad Hjertén. Akvarell på papper, 36 x 26 cm.
PROVENIENS
Fållans/Follans Gård, Trångsund
423
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här