Sigrid Hjertén, Porträtt av Isaac Grünewald

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

SIGRID HJERTÉN
1885-1948
Porträtt av Isaac Grünewald
Signerad Hjertén. Akvarell på papper, 36 x 26 cm.

PROVENIENS
Fållans/Follans Gård, Trångsund

423

2017-11-10