Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
SIGURD PERSSON, "Kastanj", skulptur, 1973, stengods, blank glasyr i mörkbrunt, signerad och daterad SIGP -73 2/13, höjd 18, diameter ca 28 cm
388
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här