Sigurd Persson, skulptur stengods, 1973

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

SIGURD PERSSON, "Kastanj", skulptur, 1973, stengods, blank glasyr i mörkbrunt, signerad och daterad SIGP -73 2/13, höjd 18, diameter ca 28 cm

388

2017-11-09