Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM
1914-1976
Man med munspel
Signerad och daterad SH 65. Olja på duk, 92 x 73 cm.
På baksidan betitlad, signerad Staffan Hallström samt daterad 62-65.
409
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här