Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, byrå, Swedish Grace, 1930-40-tal, gråmålad, märkt A.B. Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, höjd 81, 50 x 105 cm, skivan med smärre lagning
81
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här