Svenska Möbelfabrikerna, byrå, Swedish Grace

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, byrå, Swedish Grace, 1930-40-tal, gråmålad, märkt A.B. Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, höjd 81, 50 x 105 cm, skivan med smärre lagning

81

2017-11-09