Klubbat för:
8500 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
BORDSLAMPFOT, Svenskt Tenn, Stockholm 1956, tenn, modellnummer 2592, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn F9, höjd 45,5 cm, bucklor, smärre skador
HISTORIK
Formgiven 1956 med modellnummer 2592.
32
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här