Klubbat för:
250000 SEK
Utropspris
200 000-250 000 SEK
TADEUSZ KANTOR
Polen 1915-1990
Komposition
Signerad Kantor samt på baksidan signerad och daterad T. Kantor VIII 1960 Cracovie. Blandteknik i relief på duk, 116 x 89 cm.
541
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här