Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
TAKARMATUR, Swedish Grace, 1920-tal, gulmetall med dekor av hängande glaskulor, ljusrör, höjd 85 cm, visst slitage
50
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här