Ulf Gripenholm, Mörk hängande

Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande
Ulf Gripenholm, Mörk hängande

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ULF GRIPENHOLM
född 1943
Mörk hängande
Signerad och daterad Ulf Gripenholm 1984. Olja på duk, 198 x 111 cm.
.
UTSTÄLLD
Ulf Gripenholm, Museet Kulturhuset Borås, 1985, katalognr 39
Galerie Belle, Carl-Johan Bolander, Västerås, utställning nr 295, 1987

460

2017-11-10