Ulf Trotzig, Komposition

Ulf Trotzig, Komposition
Ulf Trotzig, Komposition
Ulf Trotzig, Komposition
Ulf Trotzig, Komposition
Ulf Trotzig, Komposition
Ulf Trotzig, Komposition
Ulf Trotzig, Komposition
Ulf Trotzig, Komposition

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ULF TROTZIG
1925-2013
Komposition
Signerad Trotzig. Olja på duk, 97 x 130 cm.
Utförd på 1960-talet
PROVENIENS
Galerie Birch, Köpenhamn

428

2017-11-10