Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ULF TROTZIG
1925-2013
Komposition
Signerad Trotzig. Olja på duk, 97 x 130 cm.
Utförd på 1960-talet
PROVENIENS
Galerie Birch, Köpenhamn
428
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här