Vera Nilsson, Landskap

Vera Nilsson, Landskap
Vera Nilsson, Landskap
Vera Nilsson, Landskap
Vera Nilsson, Landskap
Vera Nilsson, Landskap
Vera Nilsson, Landskap
Vera Nilsson, Landskap
Vera Nilsson, Landskap

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

VERA NILSSON
1888-1979
Landskap
Signerad Vera N-n. Olja på duk, 46 x 56 cm.

PROVENIENS
Bukowskis Moderna, del II, auktion 463, hösten 1988, katalognr 268

512

2017-11-10