Waldemar Lorentzon, Kvinna med gult fat

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Kvinna med gult fat
Signerad Lorentz. Olja på pannå, 85 x 50 cm.
Utförd ca 1967

445

2017-11-10