Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Kvinna med gult fat
Signerad Lorentz. Olja på pannå, 85 x 50 cm.
Utförd ca 1967
445
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här