Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
WU SHAOXIANG
Kina, född 1957
Utan titel
Signerad. Bemålat trä, höjd 75 cm.
PROVENIENS
Inköpt av tidigare ägare direkt av konstnären i dennes ateljé
555
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här