Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
AGDA HOLST
1886-1976
Stilleben med telegram
Signerad och daterad Agda Holst 1933. Olja på duk, 43 x 37 cm
Enligt etikett, Gåva av Agda Holst till Konstnärsklubbens 5-årskommitté
221
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här