Klubbat för:
58000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ALBIN AMELIN
1902-1975
Blomsterstilleben
Signerad och daterad Amelin -61.
Olja på duk. 93 x 74 cm
251
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här