Alf Lindberg, Hustak

Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak
Alf Lindberg, Hustak

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

10 000-15 000 SEK

ALF LINDBERG
1905-1990
Hustak
Signerad Alf Lindberg. Olja på duk fäst på pannå, 53 x 70 cm

237

2018-11-20