Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
ALF SVENSSON, vägglampor, 1 par, Bergboms, 1950-tal, modell V-17, fästen av mässing, skärmar av rödlackerad plåt med vardera två ljuspunkter, höjd 29,5 cm, obetydligt slitage
88
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här