Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-15 000 SEK
ALICE LUND, vävd tapet, Alice Lund - Sofia Widén AB 1967, signerad AL samt på fodret AL SW 1967 vävd av VIVIAN NORGREN, 150 x 264 cm, smärre slitage
67
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här