Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ANDERS KNUTSSON
född 1937
Utan titel
Signerad och daterad Anders Knutsson 1982. Olja/vax/pigment på handgjort papper, 78 x 87 cm, monterad i plexiglasram
301
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här