Anders Knutsson, Utan titel

Anders Knutsson, Utan titel
Anders Knutsson, Utan titel
Anders Knutsson, Utan titel
Anders Knutsson, Utan titel
Anders Knutsson, Utan titel
Anders Knutsson, Utan titel
Anders Knutsson, Utan titel
Anders Knutsson, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANDERS KNUTSSON
född 1937
Utan titel
Signerad och daterad Anders Knutsson 1982. Olja/vax/pigment på handgjort papper, 78 x 87 cm, monterad i plexiglasram

301

2018-11-20